Programma competitie 2017-2018:

Voor het volledige programmaboekje KLIK HIER

 

WEDSTRIJDEN PER TEAM

medio januari t/m einde zaalcompetitie 2017-2018 versie 27 januari 2018

 

wijzigingen voorbehouden en worden altijd geplaatst in het weekbulletin.

WEDSTRIJDEN PER TEAM
versie 27 januari t/m einde zaalcompetitie 2017-2018 
wijzigingen voorbehouden en worden altijd geplaatst in het weekbulletin
THUISWEDSTRIJDEN: sporthal de Hoven - Pres. Kennedystraat Margraten
             
DAMES 1 (DS1) AANV. THUIS - GASTEN ACCOMODATIE PLAATS
zaterdag  27 januari  20:30 Margraten DS1 - Bevo DS2 De Hoven MARGRATEN
zaterdag  3 februari  19:00 Habo '95 DS1 - Margraten DS1 De Burcht BOEKEL
zaterdag  17 februari  20:30 Margraten DS1 - BSAC DS1 De Hoven MARGRATEN
zaterdag  3 maart  20:30 Margraten DS1 - V&L DS2 De Hoven MARGRATEN
zaterdag  10 maart  19:00 LimMid DS1 - Margraten DS1 Jo Gerrishallen ROERMOND
zaterdag  17 maart  20:30 Margraten DS1 - Noav DS1 De Hoven MARGRATEN
zaterdag  24 maart  20:45 MHV DS1 - Margraten DS1 De Looierij MILL
zaterdag  7 april  20:30 Margraten DS1 - MIC DS2 De Hoven MARGRATEN
             
DAMES 2 (DS2) AANV. THUIS - GASTEN ACCOMODATIE PLAATS
zondag  28 januari  12:30 Margraten DS2 - Rapiditas DS2 De Hoven MARGRATEN
zondag  4 februari  14:00 V&L DS3 - Margraten DS2 Glanerbrook GELEEN
zondag  25 februari 12:30 Margraten DS2 - ESC'90 DS2 De Hoven MARGRATEN
zondag  4 maart  12:30 Margraten DS2 - Minor DS1 De Hoven MARGRATEN
zaterdag  10 maart 20:00 Esia/Adio DS1 - Margraten DS2 Gulpdal GULPEN
zondag  18 maart  12:30 Margraten DS2 - Zwart Wit DS1 De Hoven MARGRATEN
zondag  25 maart  17:10 Olympia DS1 - Margraten DS2 Bocholtz BOCHOLTZ
zondag  8 april  12:30 Margraten DS2 - MIC DS3 De Hoven MARGRATEN
             
A JEUGD (DA) AANV. THUIS - GASTEN ACCOMODATIE PLAATS
zondag  28 januari  11:00 Margraten DA1 - De Sprint DA1 De Hoven MARGRATEN
zondag  18 februari  10:00 Overpelt DA1 - Margraten DA1 De Bemvoort (B) OVERPELT
zondag  25 februari  11:00 Margraten DA1 - Gemini DA1# De Hoven MARGRATEN
zondag  4 maart 11:00 Margraten DA1 - Overpelt DA1 De Hoven MARGRATEN
zaterdag  10 maart  20:25 LimMid DA1 - Margraten DA1 Jo Gerrishallen ROERMOND
zondag  18 maart  11:00 Margraten DA1 - Rapiditas DA1 De Hoven MARGRATEN
zondag  25 maart  11:00 Born DA1 - Margraten DA1 Het Anker BUCHTEN
zondag  8 april  11:00 Margraten DA1 - MIC DA1 De Hoven MARGRATEN
             
B JEUGD  (DB) AANV. THUIS - GASTEN ACCOMODATIE PLAATS
zaterdag  27 januari  12:30 Margraten DB1 - Zwart Wit DB1# De Hoven MARGRATEN
zondag  4 februari  12:00 V&L DB2# - Margraten DB1 Glanerbrook 2 GELEEN
zaterdag  24 februari  11:30 Margraten DB1 - BFC DB2# De Hoven MARGRATEN
zaterdag  3 maart  12:30 Margraten DB1 - Born DB1 De Hoven MARGRATEN
zaterdag  10 maart  15:20 ESC'90 DB1 - Margraten DB1 Merode STEIN LB
zaterdag  17 maart  10:30 Margraten DB1 - MenG Opt. DB1# De Hoven MARGRATEN
zaterdag  17 maart  16:15 BFC DB2# - Margraten DB1 De Haamen BEEK LB
zondag  25 maart  15:00 Oly/Es./Ad. B1 - Margraten DB1 Bocholtz BOCHOLTZ
zaterdag 7 april 10.30 Margraten DB1 - MIC DB2 De Hoven MARGRATEN
             
D JEUGD (D) AANV. THUIS - GASTEN ACCOMODATIE PLAATS
zaterdag  27 januari  11:30 Margraten D1 - Zwart Wit D3 De Hoven MARGRATEN
zondag 4 februari 14.15 Noav D3 - Margraten D1 Reinoudhal SUSTEREN
zaterdag  24 februari  12:30 Margraten D1 - Meeuwen (M) D1 De Hoven MARGRATEN
zaterdag  3 maart  15:45 Sittardia D2 - Margraten D1 Stadssporthal SITTARD
zaterdag  10 maart  11:30 Margraten D1 - Olympia/Esia D1 De Hoven MARGRATEN
zondag  18 maart  09:55 Brunssum D1 - Margraten D1 Rumpen BRUNSSUM
zaterdag 24 maart 11.30 Margraten D1 - V&L D3 De Hoven MARGRATEN
             
E1 JEUGD (E1) AANV. THUIS - GASTEN ACCOMODATIE PLAATS
zaterdag  27 januari  10:30 Margraten E1 - Zwart Wit E2 De Hoven MARGRATEN
zondag 4 februari 13.20 NOAV E3 - Margraten E1 Reinoudhal SUSTEREN
zaterdag  24 februari  10:30 Margraten E1 - V&L E3 De Hoven MARGRATEN
zondag  4 maart  11:00 Gemini (V) E3 - Margraten E1 De Joffer VOERENDAAL
zaterdag  10 maart 10:30 Margraten E1 - Olympia (B) E1 De Hoven MARGRATEN
zondag  18 maart  09:00 Brunssum E1 - Margraten E1 Rumpen BRUNSSUM
zaterdag 24 maart 10.30 Margraten E1 - BDC '90 E2 De Hoven MARGRATEN
             
E2 JEUGD (E2) AANV. THUIS - GASTEN ACCOMODATIE PLAATS
zaterdag  27 januari  09:30 Margraten E2 - Born E3 De Hoven MARGRATEN
zondag  4 februari  14:00 Olympia (B) E2 - Margraten E2 Bocholtz BOCHOLTZ
zaterdag  24 februari  09:30 Margraten E2 - SVM E3 De Hoven MARGRATEN
zondag  11 maart  10:30 Sittardia E2 - Margraten E2 Stadssporthal SITTARD
zaterdag  17 maart  09:30 Margraten E2 - Zwart Wit E3 De Hoven MARGRATEN
zaterdag  7 april  09:30 Margraten E2 - MIC E2 De Hoven MARGRATEN
             

 

 

Sponsoren

  • AdvHeerderreinlandscape.jpg
  • AM Bouw.png
  • anytime.png
  • autoschade_heuvelland.png
  • Deckers.png
  • flaterke.png
  • habetsroyen.png
  • helenterra.png
  • huubdebie.png
  • josvanlaar.png
  • Logo Gillissen en Gillissen.png
  • plus.png
  • promeren.png
  • rebema.png
  • relax.png
  • Wokparadijs.png
JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com